Smażenie jest szkodliwe

Co ważne, raczej jedli to wszystko na surowo, co najwyżej piekli nad ogniskiem. Oczywiście nie smażyli kotletów, to znacznie późniejszy „wynalazek”. To właśnie smażone mięso (nie samo mięso w sobie) jest rakotwórcze. Wszelkie dobrodziejstwa warzyw też są tracone podczas ich smażenia lub pieczenia.

Masz wpływ na swoje przyszłe zdrowie!

Zdrowie i sprawność fizyczna jest efektem dobrej diety i stylu życia. Twoje codzienne decyzje, to co zjesz i jak się zachowasz, mogą poskutkować na dwa sposoby. Z jednej strony masz zdrowie, z drugiej choroby.

Z pewnością wokół siebie masz znajomych lub bliskich z nadciśnieniem, problemami z rytmem serca, łuszczycą i innymi chorobami skóry, reumatyzmem i problemami ze stawami. Typowym problemem jest Hashimoto, czyli zapalenie tarczycy. Już dzieci miewają cukrzycę.

Wymienione choroby cywilizacyjne i wiele innych to zmora naszych czasów. Czy Ty też chcesz ich doświadczyć? A może lepiej temu zapobiec? Potrzebujesz odpowiedniego treningu zdrowia, by się dowiedzieć w jaki sposób nie dopuścić do nich.

Zdecyduj się na nową jakość życia.


Warzywa to przeciwutleniacze i błonnik oraz minerały. Najważniejsze są tu przeciwutleniacze, będące obroną przed szkodliwym i stale nam zagrażającym stresem oksydacyjnym.

Zjawisko to towarzyszy normalnym przemianom energetycznym w każdej komórce człowieka, więc jest czymś naturalnym i powszechnym. Jedynie warzywa pomagają z niem walczyć, ponieważ zawierają przeciwdziałające stresowi oksydacyjnemu przeciwutleniacze.

Niezwykle ważne jest, by zauważyć, że smażenie niszczy te ważne wartości zawarte w warzywach. Przez smażenie warzyw człowiek traci tę ochronę przed szkodliwym stresem oksydacyjnym. Co więcej, smażenie mięsa jest po prostu rakotwórcze.

CZYTAJ DALEJ NA KOLEJNEJ STRONIE PONIŻEJ \/ \/ \/ \/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: