Mleko nie istniało w diecie człowieka dorosłego

Nie hodowali bydła, a więc nie było takiej możliwości, by pili mleko lub jedli odpowiednie przetwory. Mleko jest płynem przeznaczonym niemowlęciu i dziecku. Żaden ssak (oprócz człowieka dzisiejszego) nie pije mleka innego gatunku. Jest to więc całkowicie sprzeczne z naturą.

Mleko kobiece zawiera wszystkie mikroelementy i witaminy potrzebne dziecku do rozwoju oraz wspiera nierozwinięty jeszcze przez dłuższy czas układ odpornościowy. Wszystko to by wspierać młody organizm. Są też inne, najnowsze informacje o działaniu mleka na ekspresję genów u dziecka.

Mleko jest naturalnym pokarmem niemowlęcia i dziecka do lat 3

Naturalnym oczywiście mlekiem przeznaczonym dla człowieka jest mleko matki, a człowiek traci zdolność do jego trawienia wraz z wiekiem. Przyjmuje się wiek 3 lat, co zbiega się z granicznym momentem karmienia piersią. Mleko krowie lub jakiekolwiek inne nie jest naturalnym pokarmem człowieka. Człowiek nie posiada aparatu enzymatycznego potrzebnego do trawienia innego mleka niż ludzkie.


Masz wpływ na swoje zdrowie!

Zdrowie i sprawność fizyczna jest efektem dobrej diety i stylu życia. Twoje codzienne decyzje, to co zjesz i jak się zachowasz, mają wpływ.

Wokół siebie widzisz ludzi z łuszczycą i innymi chorobami skóry, reumatyzmem i problemami ze stawami? Typowym problemem jest Hashimoto, czyli zapalenie tarczycy. Wymienione choroby cywilizacyjne i wiele innych to zmora naszych czasów.

Z pewnością w swoim otoczeniu masz takie osoby, które zmagają się z podobną chorobą. Czy tak musi być w Twoim przypadku? Potrzebujesz odpowiedniego treningu, by się przed tym zabezpieczyć. Zdecyduj się na nową jakość życia.

Dowiedz się jak zapobiec chorobie!


Można jedynie mówić o stopniu podobieństwa do mleka kobiecego, w czym przoduje mleko klaczy oraz małych ssaków. Mleko krowie znacząco się różni od składu mleka matki i z tego powodu z trudnością ulega trawieniu przez dzieci. Efektem nienaturalnego picia mleka w późniejszym wieku i picia mleka krowiego w ogóle, są liczne choroby cywilizacyjne.

CZYTAJ DALEJ NA KOLEJNEJ STRONIE PONIŻEJ \/ \/ \/ \/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: