Dieta pierwotnie była bardzo odmienna od naszej

Na podstawie dociekań naukowych i wiedzy z różnych dziedzin, naukowcy starają się dowiedzieć jak żyły pierwsze naczelne, oraz co jadły. Ich pożywienie znacząco odbiegało od diety współczesnego, przeciętnego człowieka. Ponad 90% stanowiły rośliny, czyli owoce, liście, łodygi. Reszta pożywienia miała pochodzenie zwierzęce.


Zadecyduj o Swoim zdrowiu!

Jeśli dbasz o Swoje zdrowie i sprawność, to zapewne trenujesz. Być może jesteś częstym gościem siłowni. Niektórzy, tak jak ja, po prostu ćwiczą w domu.

Czujesz zapewne realne efekty treningu. Twoje sprawność i siła rośnie. Niestety, z czasem rezultaty nie są już tak wielkie. A co jeśli powiem, że mogą być namacalne i trwałe? Co więcej, nawet większe niż dotąd.

Dobrze przygotowany organizm będzie sprawny. Będzie reagował stale pozytywnie na ćwiczenie. Twoja siła i sprawność może nieustannie rosnąć. Trzeba tylko zbudować dobre podstawy i utrzymywać organizm w zdrowiu.

Przygotuj Swój organizm, a zapewnisz sobie niespodziewane efekty.


Pokarmami odzwierzęcymi były insekty, jaja i małe zwierzęta. Te parę procent odzwierzęcego pokarmu było jednak bardzo ważne dla zmian ewolucyjnych. Szczególnie późniejszy, większy udział mięsa, miał wielki znaczenie.

CZYTAJ DALEJ NA KOLEJNEJ STRONIE PONIŻEJ \/ \/ \/ \/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: