Podsumowanie

Homeostaza to równowaga środowiska wewnętrznego organizmu. Jej utrzymanie to warunek zdrowia i życia. Organizm sam stara się ją utrzymywać. Niestety, nierzadko punkt równowagi homeostatycznej jest tak bardzo przekroczony, że organizm nie może powrócić do normy.

W efekcie, często nieświadomie sobie szkodzisz, poprzez nieprawidłowe jedzenie, zły skład diety. Może dotknąć Cię jedna z wielu cywilizacyjnych chorób przewlekłych. Podobnie, jak to jest w przypadku większości osób, które znasz.

Pomocą w uniknięciu tych chorób jest trening zdrowia. Spotkania treningu zdrowia mają na celu, byś poznał właściwą dietę i styl życia zgodny z treningowym modelem paleolitycznym i zrozumiał, jak możesz zapobiec problemom zdrowotnym.


Sam decyduj o Swoim zdrowiu!

Czy znasz osoby chore na reumatyzm. Zazwyczaj są to osoby starsze. Smutna prawda jest jednak taka, że Reumatoidalne Zapalenie Stawów, bo tak brzmi pełna nazwa, dotyka też młode osoby poniżej dwudziestki.

A więc czy jest to choroba wieku starszego? Nie, to cywilizacyjna choroba autoimmunologiczna. Nie ma związku z wiekiem, mimo że wraz z wiekiem ryzyko zachorowania rośnie.

Niestety wiele osób już od młodości się z nią zmaga. Czy nie warto zadbać, by się nie pojawiła? Dowiedz się, jak, klikając w przycisk.

Ustrzeż się chorób cywilizacyjnych.


Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

<span>%d</span> blogerów lubi to: