Nie znam osoby, która chciałby być chora. Myślę, że Ty też nie.

A jednak, gdy mówię, że utrzymanie zdrowia jest możliwe, nikt nie wierzy. Słysząc o tym, że nieuleczalna, choroba cywilizacyjna może być przeszłością, ludzie pukają się w czoło.

Przecież mówią, że nic nie można poradzić. Twierdzą, że Hashimoto jest na zawsze, że łuszczyca nie minie, a cukrzycy nie da się pozbyć. Reumatyzm to naturalna kolej rzeczy, w końcu każdego dopadnie. Czy aby na pewno?

Czemu tak trudno jest uwierzyć w to, że można decydować o swoim zdrowiu? Skąd to przekonanie, że potrzebna jest do tego wiedza tajemna? Czy choroby cywilizacyjne są nam przeznaczone?

Słyszysz, że choroba jest nieunikniona. Powrót do zdrowia zależy zaś od innych. Tylko właściwe instrukcje, które wykonasz krok po kroku Ci pomogą. Drogie leczenie jest konieczne. Samemu sobie nie poradzisz. Tego typu stwierdzenia to bzdura!

Czy autoimmunologia jest nieuleczalna? Tak, to prawda. Lekami nigdy jej nie wyleczysz. Jednak istnieje wyjście, które nie wymaga leków. Dzięki niemu taka choroba stanie się tylko złym snem.

Okazuje się, że utrzymanie zdrowia nie jest trudne. Więcej, jest osiągalne dla każdego.

Pomaga w tym model paleolityczny. Poznanie go i wprowadzenie w życie wymaga jednak treningu. Trzeba wiedzieć, jak go zastosować. Potem pozostaje praca nad sobą.

Żaden dyplom ani certyfikat nie jest jednak potrzebny, byś zadbał/-a o zdrowie! To, czego potrzebujesz, to trening zdrowia. Dzięki niemu uzyskasz informacje potrzebne by utrzymać tzw. homeostazę organizmu.

Po uzyskaniu równowagi homeostatycznej, otrzymasz zdrowie. Trening zdrowia pozwoli Ci samodzielnie zadbać o stan swojego organizmu teraz i w przyszłości. Po nim będziesz wiedział/-a, co robić, by nie dopuścić do choroby.

Czy jesteś gotów na zdrowie? Zapisz się na trening zdrowia.

Sam decyduj o Swoim losie. Choroba nie jest przeznaczeniem. Każdy jest stworzony, by być zdrowym. Ty przecież też. Możesz o to zdrowie dbać każdego dnia i nie dopuścić do choroby. Powiem Ci jak to zrobić.

Zapisz się na newsletter treningu zdrowia po wciśnięciu czerwonego przycisku. Będę przesyłał Ci maile mówiące o tym, jak utrzymać zdrowie.